Facebook přihlásit se Facebook přihlášení

Facebook like

Kliknutím na tlačítko To se mi líbí  dáte najevo ostatním, že se Vám příspěvek, fotka nebo video, které Váš přítel zveřejnil na svém profilu nebo na hlavní stránce líbí, aniž byste mu to museli napsat nebo příspěvek okomentovat. Příteli, kterému jste označil(a) příspěvek jako To se mi líbí se objeví pod jeho příspěvkem s Vaším jménem. Příteli se objeví Vaše označení To se mi líbí  v upozornění a i na Vašem profilu Timeline. Pro označení jakéhokoliv příspěvku, který je buď veřejný nebo jen pro přátele, musíte být k Vašemu facebook účtu přihlášeni.

 

LIKE STRÁNKY MIMO OBSAH FACEBOOK

Jestliže označíte stránku mimo obsah Facebook, objeví se tento odkaz veřejně ve vybraných příspěvcích i na Vašem profilu Timeline. Vaši přátelé uvidí jaká stránka se Vám líbí a mohou ji ''lajknout'' také.

Může se stát, že jakmile kliknete na stránku a označíte, že se Vám tato stránka líbí, můžete se zobrazit v reklamě týkajících se této stránky v modulech plug-in pro sociální sítě.

 

ODEBÍRÁNÍ ''TO SE MI LÍBÍ'' na facebooku

Označení To se mi líbí na facebooku můžete u příspěvku, fotky, videa nebo stránky odebrat.

Pokud se Vám příspěvek, fotka, video nebo obsah stránky kterou jste označili To se mi líbí už prostě nelíbí, stačí kliknout na Už se mi to nelíbí, který se objeví hned po tom co jste značili že se vám to líbí.

Označení zmizí.

 

Pokud se Vám nelíbí stránka, kterou jste označili jakože se vám líbí, otevřete si tu stránku u které chcete označení odebrat a otevřete si nastavení - Nastavení Facebook. V nabídce najdete označení Už se mi to nelíbí.