Facebook přihlásit se Facebook přihlášení

Jaké statusy na Facebooku nikdy nevolit?

Facebook je již několik let skutečným fenoménem. Počet jeho uživatelů vzrostl přímo raketově a jistě ještě stále poroste. Na Facebooku jsme zkrátka skoro všichni a tak to také někdy vypadá. Někteří uživatelé zkrátka používají Facebook velmi nešťastně, takže jiych druzí začnou mít brzo plné zuby. Chcete vědět, které jsou ty nejčastěší  a také nejotravnější příspěvky, které na Facebooku straší uživatele? 

 

1. Příliš mnoho fotek dětí a zvířat na Facebooku

Je jasné, že se každý z nás čas od času rád pochlubí, ale nic by se nemělo přehánět. Pokud na Facebook postujete skoro každý den fotografii svého zvířecího miláčka, nebo batolete se "zábavným" komentářem a ještě používajíce množné číslo, pak čekejte, že znechutíte dost často i ty, kteří děti a zvířata mají. 

 

2. Příliš zamilované statusy na Facebooku

Je hezké, že jste zamilováni, ale opravdu to nemusíte troubit úplně všude. Mějte soucit třeba s těmi, co právě prošli nepěkným rozchodem. Pamatujte, že i v reálu jsou někteří čerstvě zamilovaní k uškrcení. 

 

3. Příliš narcisistní statusy na Facebooku

Sebechvála nevoní a na Facebooku dvojnásob. Pokud se zde potřebujete chlubit, že jste nejlepší v tenise, v práci, vše zvládáte perfektně a jste jen chválen, vypadá to, že máte nějaký osobní problém. Zkuste si představit, jak asi bude na druhé váš status působit a případně ho alespoň něčím odlehčete. 

 

4. Statusy, kterým nikdo nerozumí

Není nad to napsat něco záhadného, něco, čemu rozumíte jen vy. Ostatní si pak lámou hlavy, co chtěl vlastně básník říci a na nic nepřijdou. Jediný efekt, který tedy tento status má je v naštvání náhodného uživatele Facebooku z řad vašich přátel. 

 

5. Pozvánky ke hrám

Pokud hrajete na Facebooku nejrůznější hry, většinou je vám navrhnováno, abyste pozval ke hraní i všechny své přátele. Pokud však o ně nechcete přijít, na tyto pozvánky zapomeňte. Snad každý tuší, že zabít hodiny se u Facebooku dá velmi snadno na nejrůznějších hrách a rád si je vyhledá sám. 

 

6. Pozvánky na koncerty, výzvy ke udělení like určité stránce 

Facebook může být skvělý informační kanál, ale opět nic se nemá přehánět. Pokud vám denně chodí desítky pozvánek na akce, které vám absolutně nic neříkají, pak snadno otupíte. Pokud se vám tedy některá událost zalíbí, rozhodně neposílejte pozvánky na ni plošně, ale pouze pár vybaným jedincům a přidejte osobní komentář. Stejně tak vybírejte ty, kterým navrhnete, aby "lajkovali" určitou stránku.