Facebook přihlásit se Facebook přihlášení

Přihlášení se na svůj facebook

V této části naleznete návod, jak na největší známou sociální síť provést facebook přihlášení, facebook přihlásit se.

Nejprve si otevřete stránku www.facebook.com. Nespleťte si koncovku, opravdu je tam "com". Pokud byste zadali "cz", dostali byste se na stránky plné reklam, které většinou nemají se samotným facebookem společného zhola nic.

 

V případě, že se vám nyní stránka objeví v jiném jazyce než českém, stačí ve spodní části nalézt odkaz "Čeština" a kliknout na něj. Tím se stránka lokalizuje do češtiny.

 

Po otevření stránky vás uvítá úvodní stránka, která vás vyzve k zadání uživatelského e-mailu a hesla. V případě, že nejste ještě zaregistrováni na facebooku, doporučuji vám se podívat na stránku jak provést registraci na facebook. V případě, že se na stránky facebooku budete přihlašovat častěji, doporučuji zakliknout fajfku "Zůstat přihlášen(a)". Takto se neodhlásíte ani po zavření prohlížeče.

 

Není také naškodu si přidat facebook stránky do záložek, abyste nemuseli vždy vypisovat www.facebook.com a měli byste facebook přihlášení snadnější.

 

V případě že jste zapomeli heslo, nezoufejte. Klikněte na odkaz „Zapomněli jste své heslo?”. Stačí vyplnit svůj email nebo uživatelské jméno a odeslat formulář. Zanedlouho by vám měl přijít email s odpovědí.

Po vyplnění e-mailu a hesla stačí nyní jen kliknout na tlačítko "Přihlásit se" a tím je přihlášení na facebook hotovo.