Facebook přihlásit se Facebook přihlášení

Facebook registrace

Ke komunitnímu portálu facebook.com se může registrovat a následně přihlásit úplně každý. Facebook registrace je opravdu jednoduchá a zvládnete ji v několika krocích, přes které vás facebook inteligentně navádí a opravdu nemáte co zkazit.

 

Facebook registrace

Facebook uvádí, že registrace je a bude vždy zdarma, rád bych tomuto kroku věřil a v současné době je samozřejmě registrace na facebooku opravdu zdarma úplně pro každého a to jak fyzickou tak právnickou osobu.

 

První kroky k registraci na facebook.com

Nejprve je důležité navštívit oficiální webové stránky www.facebook.com na kterých v pravém horním rohu uvidíte dvě políčka (jméno a heslo) jež jsou připraveny pro přihlášení již registrovaných uživatelů. Nás bude zajímat pole pro registraci na facebooku, které se nachází o kousek níže.

 

Registrace facebook povinné údaje

Druhým krokem je vyplnění registračního formuláře, kde jsou viditelné pole jako křestní jméno, příjmení, e-mail, ověření e-mailu, heslo, datum narození a pohlaví. Veškerá pole jsou povinná a bez jejich vyplnění se vám registrovat na facebook nepodaří.

 

Podmínky použití facebook

Doporučujeme také přečíst Podmínky použití , Zásady používání dat a Použití souborů cookie. Kde se mimo jiné dozvíte, že veškerý obsah, data, fotky a videa, které nahráváte na Facebook se stávají majetkem společnosti Facebook, který s nimi může dále nakládat a disponovat. No hold když je něco zdarma tak se za to musí platit jinak než penězy.

 

Posledním krokem je poze kliknutí na tlačítko "REGISTRACE" které vás krok po kroku provede následnými nastaveními facebooku.

 

Jak jsem říkal... registrace na facebook.com je opravdu snadná.