Facebook přihlásit se Facebook přihlášení

Stránky na Facebooku

Na Facebooku můžete být přítomni jednak díky svým osobním stránkám, ale vytvořit zde můžete také stránku fanouškovskou. Tu si může přidat do seznamu svých oblíbených stránek kdokoliv a příspěvky, které na stránku přidáte, se mu budou zobrazovat. Tzv. fanouškovské (fan pages) stránky sen velmi často používají na propagaci firmy, značky, či výrobku. V současné době jde o jeden z nejefektivnějších marketingových nástrojů pro komunikaci se zákazníky. 

 

Jak si vytvořit fanouškovskou stránku na facebooku

Pokud chcete vytvořit fanouškovské stránky, pak je třeba stále být na Facebooku registrován jako samostatný člověk. Fanouškovských stránek může být hned několik druhů. Může jít o stránky pro určité oblíbené místo, nebo o stránky určité organizace, či společnosti, stránky známé osobnosti, značky, či produktu, nebo stránky komunity. 

 

Jak postupovat 

Další vytváření stránek je pak velmi intuitivní a pomocí přehledného průvodce. Stránky vytváříte odhlášeni, v první kroku si vyberete typ fanouškovské stránky. V dakším kroku si pak vybíráte název této stránky. Přihlásíte se teprve následovně. Následně vepíšete pár informací o stránce, dále pak nahrajete obrázek do záhlaví stránky. Pokud budete stránku často aktualizovat, pak ji můžete přidat mezi své oblíbené položky. Poté se již zobrazí vaše stránka a vy ji můžete upravovat. 

 

Jak stránky facebook upravit

Na fanouškovské stránky můžete nahrát další fotografii a navíc vyplnit nejrůznější údaje o stránkách. Důležitý krok představuje také pozvání vašich přátel ke sdílení stránek, abyste vytvořili patřičnou fanouškovskou základnu. Nakonec můžete začít přidávat příspěvky.