Facebook přihlásit se Facebook přihlášení

Facebook označení

Každý z nás, který používá facebook, přidává různé fotky ať už z akcí, diskoték, výletů nebo z dovolené kterou jsme strávili se svými známými a chceme je na našich fotkách označit. Označit můžeme naše přátele, kteří obdrží upozornění na to, že jsme je označili na fotce kterou jsme veřejně sdíleli. Někteří z nás to mají nastavené tak, že označení musí první schválit, než se jim objeví na jejich profilu. Touto cestou se již seznámilo spousta lidí. Tancovali jste s někým kdo se vám líbil a nevíte jeho jméno? On ho určitě někdo označí na fotkách z akcí.

 

Označení na facebooku

Jestliže Váš přítel přidal fotku, ale neoznačil vaše ostatní přátele, můžete osoby označit. Nastavení některých uživatelů jsou taková, že musí první schválit Vás požadavek na označení Vašich ostatních přátel.

 

Odebírání označení facebooku

Pokud se Vám nelíbí fotka na které jste označeni nebo nechcete aby fotku na facebooku na které jste označeni viděl někdo, kdo by neměl, máte několik možností jak označení z fotky z facebooku odebrat. Jedna z možností je, že požádáte přítele aby fotku odebral a uvedete k tomu důvod. Druhá možnost je, že odeberete označení z facebooku sami. Na fotce zůstanete, ale tím, že odeberete označení, fotka kterou přidal na svůj profil Váš přítel, nebude zobrazena na Vašem profilu. Třetí možnost je nahlásit označení na Facebooku je-li obsah nenávistný, urážlivý nebo jde-li o vyhrožování. Poslední možností je autora fotky blokovat. Tím že autora blokujete již nebudete nikdy označeni na žádné z jeho fotek a nebude Vás moci nijak dále kontaktovat.